Бренди

Ми допоможемо ваморганізувати робочий простір від і до і станемо вашим надійним діловим партнером. Завдяки гнучкому підходу ми можемо оптимізувати витрати замовника і здійснити комплексний підхід до кожної пропозиції.

Пропозиція BN Office System включає функціональні меблеві системи, ергономічні крісла і стільці, а також ексклюзивні м’які меблі. Основними перевагами меблів є найвища якість і унікальний дизайн, заснований на останніх світових трендах.

Grammer Office випускає офісні крісла з всесвітньо відомим запатентованим механізмом GLIDE-TEC, розробленим німецькими фахівцями. Крісла Grammer Office є втіленням високої якості, останніх тенденцій в ергономіці та незабутнього дизайну.

Rohde & Grahl займається виробництвом високотехнологічних крісел і корпусних меблів. У портфоліо компанії входять крісла із запатентованою системою duo-back, рекомендованої лікарями і хірургами-ортопедами, стійки рецепції, модульні диванні системи і багатофункціональні корпусні меблі.

Бренд Sitag займається виробництвом ергономічних крісел, корпусних та м’яких меблів, а також нестандартних рішень для офісів. Продукція відповідає всім стандартам якості і сучасним тенденціям в області дизайну.

Nowy Styl володіє найбільшим в Європі асортиментом стільців і крісел для будь-яких інтер’єрів. Портфоліо компанії пропонує широкий вибір крісел для керівників, крісел для співробітників, крісел для переговорних кімнат, спеціалізованих крісел, крісел і стільців для кафе, барних стільців, а також столів.

Торгова марка Nowy Styl є оптимальною за поєднанням ціни і якості меблі українського виробництва. Це понад 140 моделей стільців і крісел в 500 модифікаціях, а також 9 серій корпусних офісних меблів, виконаних з використанням більше 150 варіантів оздоблювальних матеріалів різних кольорів і фактур.

Портфоліо компанії Forum Seating складається з крісел і сидінь для аудиторій, кінотеатрів і стадіонів, а також телескопічних трибун. Продукція компанії вже встановлена на стадіонах різних масштабів, а також в кінотеатрах, лекторіях і філармоніях по всьому світу.

Будь ласка, заповніть форму
Iм'я:
Телефон: