Communication Hub на практиці шоу-руму в Будапешті

Communication Hub на практиці шоу-руму в Будапешті

20 Август 2021

Функціональність у поєднанні з естетикою – наш новий шоу-рум в Будапешті

Nowy Styl відкрив новий шоу-рум! Ультрасучасний простір, наповнене світлом, повітрям і відчуттям простору. Мінімалізм, старанно створений зі скла і сталі, захоплює увагу кожного відвідувача. Нічого зайвого, кожен елемент інтер’єру гармонійно поєднує в собі функцію та естетику.

Communication Hub на практиці живого шоу-руму.
530х294рх_NSG-news-Budapest-3
Унікальність виставкового залу, розташованого в Agora Budapest, це його практичність. Це не просто експозиція продукції. Шоу-рум – місце роботи угорської команди Nowy Styl.

– Запрошуючи клієнтів до нас в офіс, ми хочемо показати, як ми працюємо, і як простір допомагає у вирішенні повсякденних завдань. Наші гості можуть побачити роботу зонування на практиці. – розповідає Patrik Wasilewski, commercial director at Nowy Styl Hungary. – Ми демонструємо зони для офіційних зустрічей, кухню, вітальню, закриті робочі кімнати, фокус-кімнату і простір для мозкового штурму. Тут же можна побачити і протестувати новітні моделі компанії Nowy Styl – ергономічні, надійні, стильні.

Функціональність на першому місці

Дизайн або функціональність – головна дилема при розробці офісного простору. Чи можуть вони гармонійно поєднуватися?

– При проектуванні нового шоу-руму в Будапешті ми намагалися поєднати обидва аспекти, але функціональність була в пріоритеті. В даному випадку форма слідує за функцією. Естетика важлива, але вирішальне значення має те, наскільки офіс сприяє нашій повсякденній діяльності, чи є він комфортним місцем для роботи і зосередженості, а також для натхнення і творчості, – каже Marcin Magier, the author of the interior concept in the Budapest showroom.
530х294рх_NSG-news-Budapest-1
Холодний інтер’єр – ідеальне тло для демонстрації продукції.

Головне завдання офісного простору – не переймати увагу та енергію на себе. Головна роль відводиться меблям. Тому в дизайні використані необроблені основи, які повинні стати фоном для демонстрації нашої продукції. Фактури металу, бетону, скла відмінно відтіняють всі тонкощі крісел і стільців. Цим же цілям служить колір – переважання сірого і білого в основних приміщеннях, елементи синього в спокійній лаунж-зоні, жовтого – в майстерні.

Простір для всіх!

Новий шоу-рум Nowy Styl – це не просто місце роботи креативної команди. Це місце для всіх: для клієнтів Nowy Styl, які можуть побачити не тільки зразки меблів, але і те, як вони виглядають в інтер’єрі, наскільки зручні та функціональні.

Це місце для партнерів, з якими розробники разом обговорюють і тестують нові ідеї. Для архітекторів, дизайнерів і всіх гостей, які зацікавлені працювати з командою Nowy Styl, створювати нове в креативній зоні, генерувати ідеї, втілювати їх в життя.

Будь ласка, заповніть форму
Iм'я:
Телефон: