Армін Сандер

Easy Space

EASY SPACE – це комплексна система офісних меблів, яка базується на простих рішеннях, завдяки яким ми можемо створювати різні комбінації робочого місця. Вона дозволяє облаштувати робоче місце як для одного, так і для двох людей. За допомогою рішень Easy Space можна організувати простір open-space, зону ресепшен чи переговорну кімнату.

Mojito

Mojito відмінно доповнює простір для роботи динамічних менеджерів, які сміливо креслять проєкти розвитку та шляхи до успіхів. Сьогодні з’являються незвичайні можливості. Багато версій крісел, вишукані матеріали та новітні технології на службі в ергономіки, – все це гарантує ідеальний підбір якостей до потреб сучасного офісу. Інтригуючий силует, спроєктований Арміном Сандером зі студії ITO Design, – це…

Рабочая станция Easy Space

Нестандартний виріб виготовлений за ескізами архітектора з боку замовника. За основу була взята колекція корпусних меблів Easy Space. Дане робоче місце було виконане за короткі терміни на одній із сучасних фабрик Nowy Styl Group. Більш детальна інформація представлена в презентації. Зараз Ви можете придбати цей виріб зі знижкою!

Будь ласка, заповніть форму
Iм'я:
Телефон: