5 основних трендів дизайну в 2021

5 основних трендів дизайну в 2021

8 Апрель 2021

2020 рік увійде в історію як неспокійний період, який вплинув на особисте і професійне життя багатьох з нас. Події, які нам довелося спостерігати і переживати, безсумнівно, відбилися на думках, роботі, стилі життя і на тому, які рішення нам доводиться приймати.

Очевидно, в цьому році ми повинні проявляти творчий підхід, ризикуючи, граючи на незвіданій території і розширюючи свої кордони. А ще з’ясувати, що може впливати на творчість архітекторів і дизайнерів у всьому світі.

Дизайн в 2021 році починає відбивати зміни і пов’язаний з ними досвід. Робоче середовище буде продовжувати змінюватися і розвиватися. Це необхідно для адаптації до мінливої корпоративної культури, і нових різноманітних стилів роботи, які пов’язані з цими змінами. Це орієнтований на людину підхід, що дозволяє людям відчувати себе зацікавленими та натхненними, при цьому втілювати індивідуальність бренду і корпоративну культуру компанії.

Ми виділили п’ять основних трендів дизайну 2021 року

Земля – це тема дизайну, яка відображає почуття багатьох людей у ці непрості часи. Ми нерідко відчуваємо себе неврівноваженими, незахищеними і вразливими, тому що не можемо повністю контролювати своє майбутнє. Політичні зміни, природні колапси та порушення громадського порядку набувають нових обертів і форм. У дизайні майбутнього будуть відображені грубі і гострі межі цього часу, а також рішення, які прагнуть забезпечити комфорт і спокій.

Багато з нас скористалися подарунками, які ми отримали в останні місяці, такими як здатність думати глибше і йти до цілей старанніше. Ми змінили пріоритети, і те, що здавалося важливим ще рік тому, сьогодні вже майже недоречне. Час, данний нам на роздуми, дозволяє поєднуватися новим формам творчості, прискорює процеси використання технологій і створює простір для вибухових інноваційних концепцій та ідей. Майбутній дизайн стане продовженням цієї теми і проявиться в яскравих, барвистих і виразних елементах.

Змінюється час, смаки, але є те, що ніколи не виходить з моди – вдячність і повага до класичного дизайну, непідвладному часу. Форма часто слідує за почуттями, тому, озираючись у минуле, ми іноді сумуємо за тими місцями і речами, які викликають щасливі емоції. Різний досвід, роздуми і образи, які виникають у дизайнерів, роблять їх продукти сумішшю стилів з індивідуальністю кожної епохи.

Коли хочемо спростити своє життя, навести порядок і стати більш організованими, це відбивається на декорі та стилі простору, в якому ми живемо. Скорочуючи прояви мистецтва до базових кольорів, ліній і геометричних форм можна отримати відчуття структури і чистоти. Ця тема буде проявлятися по-різному в сучасній картині реальності.

Стикаючись із заборонами на поїздки, дистанціюванням та ізоляцією, на емоційному рівні нам необхідні свої щасливі місця – берег озера або пшеничне поле, освітлене сонцем. Ми вносимо ці образи в наші думки, домівки і робочій простір, адже вони допомагають нам відчувати себе більш умиротвореними, спокійними та розслабленими. Протягом останніх декількох років теми “дзен” і SPA були інтегровані в усі види дизайну приміщень. Заглядаючи вперед, ми, ймовірно, побачимо ще більше творчих та інноваційних концепцій, кольорів та ідей, які будуть відображати нові відчуття здоров’я та благополуччя.